روش های پرداخت هزینه

  پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه مشتریان ترکیش مال می‌توانند در هنگام ثبت سفارش و یا تسویه فاکتورهای اعلامی، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در سایت ترکیش مال و یا از طریق کد USSD بر روی تلفن همراه، که اعلام می شود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند و یا به همین صورت کیف الکترونیکی خود را شارژ کنند.

توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده ونیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

  واریز به حساب / کارت به کارت

مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برایشان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضوری در بانک دارند، می توانند مبلغ مد نظر را به حساب ذیل پرداخت و فیش واریزی را از طریق روش های اعلامی در قسمت ارتباط با ما اعلام نمایند، شایان ذکر است این روش فقط برای شارژ کیف الکترونیکی اعمال خواهد شد تا عملیات تسویه از آن محل انجام گردد.

 شماره حساب سیبا بانک ملی: 0100563829004

 شماره کارت بانک ملی: 6037997177911915

 شناسه شبا حساب متمركز بانک ملی: IR75 0170 0000 0010 0563 8290 04

مشتریان عزیز توجه فرمایید تمامی حساب ها به نام حمیدرضا شاکری می باشد.

روش های ارسال کالا

  ارسال با پیک موتوری

 ارسال با پیک موتوری فقط در شهر تهران صورت می گیرد و توسط شرکت های حمل و نقل اینترنتی طرف قرارداد ترکیش مال انجام می پذیرد.

  ارسال با پست

این روش برای ارسال مرسوله برای تمام ایران بوده که طبیعتا شامل تهران نیز می باشد و توسط شرکت پست یا دیگر شرکت های پست خصوصی طرف قرارداد ترکیش مال انجام می گیرد.

  ارسال با باربری

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند و در مواردی خاص، امکان ارسال وسایل حجیم از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.